Biologia Lewińskiego
na poziomie rozszerzonym

Jedyna biologia w pełnej wersji multimedialnej!

Drag to resize
ZDAJESZ MATURĘ Z BIOLOGII ROZSZERZONEJ?

Chcesz osiągnąć wysoki wynik?

Mamy dla Ciebie kompletny system nauki: 200 godzin wciągających wykładów oraz zadania maturalne z kluczami rozwiązań (2500 w tym ponad 850 elektronicznych).  Są też wskazówki i podpowiedzi jak rozwiązywać zadania!
UCZYSZ SIĘ LICEUM LUB TECHNIKUM?

Nie chcesz się stresować na lekcjach?

Realizuj lekcje biologii wyglądające jak film... w kinie, na którym tłumaczymy krok po kroku wszystkie zagadnienia (łatwe, trudne i najtrudniejsze). Pomożemy Ci w nauce w każdej klasie (od pierwszej do maturalnej). 
Drag to resize
MASZ MAŁO CZASU NA PRZYGOTOWANIA?

Proponujemy Ci prawie 180 treściwych, krótkich podsumowań lekcji.

PEŁNA ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI MEN

Mamy lekcje z całej biologii (formuła 2025 i formuła 2015)

ZAMIAST DROGICH KOREPETYCJI

Zadbaj o swoje priorytety, nie rujnując rodzinnego budżetu

Matura 2024 w naszych kursach
Obejrzyj zrzuty ekranowe z wykładów (to tylko wybrane przykłady!)
Write your awesome label here.
twoja przyszłość jest ważna

Kariera? Ależ tak

Marzysz o studiach na takim perspektywicznym kierunku, jak np. psychologia, komunikacja społeczna, medycyna, pielęgniarstwo, farmacja, zarządzanie w opiece zdrowotnej czy biotechnologia albo zielone technologie? Na dobrych, państwowych uczelniach liczba kandydatów na jedno miejsce jest ogromna. Pracując z nami masz realną szansę nie tylko się dostać, ale także wyróżnić wśród innych studentów wiedzą oraz umiejętnościami.
Ucz się z nami, a przy okazji pokażemy Ci, że biologia nie jest nudna, a sama nauka to nie męka! 
I jeszcze jedno - oferujemy Ci profesjonalne kursy biologii online wykorzystujące najlepszą oprawę graficzną i niesamowitego wykładowcę. Amatorszczyzna nas nie interesuje!

Nasze kursy

Najlepszy kurs

Maturę zdawałem pierwszy raz w 2016 roku, ale dopiero na początku 2022 roku podjąłem decyzję o zmianie ścieżki i pójściu na medycynę. Potrzebowałem dobrze zdanej biologii i trafienie na ten kurs było najlepszym co mnie mogło przy tym spotkać. Pół roku intensywnej nauki (w liceum nie miałem styczności z rozszerzoną biologią) i otrzymany dzisiaj wynik to 83% przy 95 centylu. To powinno wystarczyć, aby dostać się na wymarzone studia. Dziękuję serdecznie Panie Waldemarze i całemu zespołowi. 🙂

Marcin Jakóbowski

Kurs jest świetny

Kurs jest świetny, zostało w niego włożone wiele pracy i to od razu widać. Wszystko jest zrobione przystępnie i jeśli człowiek się skupi to wiedza sama wchodzi do głowy, choć żeby to utrwalić odpowiednie notatki na pewno w tym pomagają (to jak je robić także jest w kursie). Pytania w mini testach bywają ciężkie dla osoby z zerową wiedzą z biologii na samym początku, ale w miarę nauki człowiek wie coraz więcej i przestają być takie straszne, choć czasami szło się złapać za głowę. Koniec końców kurs naprawdę porządny i jestem ciekawy ile po nim wskóram na maturze. 5 ode mnie

Miłosz Z.

Lekcje super

Lekcje super prowadzone wszystko zgodnie z podstawą programową. Każdy temat jest super opracowany, jasno wytłumaczony. Taki sposób nauki dla mnie jest bardziej efektowny i przyjemniejszy niż czytanie z książki. Super metoda na korki bo zawsze można sobie zatrzymać albo powtórzyć i to w komforcie swojego pokoju. Dodatkowo dużo pieniędzy się zaoszczędza kupując taki pakiet niż chodząc na korki. Polecam cieplutko😇

Paulina

Przewaga dzięki doświadczeniu

Autorzy kursów

Waldemar Lewiński
Jacek Balerstet
Jan Prokop
Najczęściej zadawane pytania

Jak możemy Ci pomóc?

Co znajduje się w kursach?

Podstawą każdego kursu są filmy wideo z wykładami Waldemara Lewińskiego dla liceum czteroletniego. W kursach znajdziesz też m.in. zestawy zadań maturalnych (do wydrukowania), elektroniczne testy (do bieżącego monitorowanie postępów) oraz elektroniczne fiszki. Kursy są podzielone na lekcje (układ treści jest podobny do wiodącego podręcznika).

Czy można sprawdzić kursy przed zakupem?

Oczywiście, nikt nie chce kupować “kota w worku”. Praktycznie w każdym naszym kursie jest jedna otwarta lekcja. Nie musisz nawet zakładać konta, żeby ją zobaczyć. Możesz zacząć np. od kursu: Naukowe podstawy biologii.

Subskrypcja vs zakup jednorazowy

W przypadku zakupu jednorazowego płacisz i cieszysz się dostępem przez cały rok. Subskrypcje różnią się długością i odnawiane są automatycznie. Jeśli chcesz wyłączyć automatyczne odnawianie musisz zrobić to przed końcem danego okresu rozliczeniowego (w panelu: MOJE/KONTO). Wówczas dostęp do kursów będziesz miał/a do końca opłaconego okresu rozliczeniowego.

Na jaki okres wykupuje się dostęp?

Dostępne są subskrypcje z płatnościami: co 1 miesiąc, co 3 miesiące i co 6 miesięcy. W ramach subskrypcji otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów na platformie. Można też wykupić jednorazowo roczny dostęp do pakietów kursów dla: 1 klasy, 2 klasy, 3 klasy i do całości (klasy 1-4). Oferujemy także roczny dostęp do pojedynczych kursów.

Jakie są formy płatności?

Dostępne są płatności online w ramach operatora Stripe (karta płatniczaBLIK, Przelewy24).
Stripe to jedna z największych firm obsługujących płatności internetowe, działa we wszystkich krajach Ameryki Północnej oraz w znacznej części krajów europejskich. My nie przechowujemy danych kart naszych klientów, wszystko bowiem odbywa się przez zewnętrzny system, co czyni to rozwiązanie bezpiecznym dla obu stron transakcji. 

Czy z Wami przygotuję się do Olimpiady?

Tak. Oferujemy materiały dla każdego ucznia szkoły średniej, ale przygotowaliśmy też zagadnienia, a nawet całe lekcje, przeznaczone dla olimpijczyków i innych osób szczególnie zainteresowanych biologią. Oczywiście w tych materiałach zakres wiedzy jest znacznie poszerzony. Nie oferujemy tylko analizy olimpijskich testów.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami
Thank you!