Biologia Lewińskiego
na poziomie rozszerzonym

Opanuj biologię w efektywny sposób dzięki wciągającym kursom Waldemara Lewińskiego.

Drag to resize
Marzysz o studiach MEDYCZNYCH LUB przyrodniczych?

Chcesz osiągnąć wysoki wynik na maturze?

Jesteś we właściwym miejscu. Mamy dla Ciebie 200 profesjonalnych wykładów, dziesiątki testów elektronicznych, tysiące zadań maturalnych, a nawet e-booki. Pomożemy Ci systemowo - bez szkoły i nauczyciela lub korepetytora. 
WIDZISZ, ŻE WKUWANIE JEST NIESKUTECZNE?

Chcesz mieć bardzo dobre oceny z biologii?

Dobrze trafiłeś. Tłumaczymy krok po kroku wszystkie zagadnienia wymagane w szkole (te łatwe i te najtrudniejsze). Z naszej pomocy możesz skorzystać doraźnie lub systemowo.
Drag to resize
NAUKA NA SWOICH WARUNKACH

Zadbaj o swoje priorytety, nie rujnując rodzinnego budżetu

MULTIMEDIA ZAMIAST KOREPETYCJI 

Oferujemy Ci lekcje z całego zakresu biologii szkoły średniej

Łatwy dostęp do potrzebnych materiałów

Wybierz odnawialną subskrypcję lub płatność jednorazową

Write your awesome label here.
twoja przyszłość jest ważna

Kariera? Ależ tak

Chcesz studiować na uniwersytecie medycznym lub przyrodnicznym, a może na innej dobrej uczelni? Skorzystaj więc z wiedzy, doświadczenia i pasji zawodowych twórców materiałów do nauki biologii. Wcześniej tworzyliśmy papierowe podręczniki i programy nauczania. Wiemy jednak, że dzisiaj tylko angażujące i interaktywne treści są kluczem do przyciągnięcia uwagi oraz efektywnej nauki. Stąd multimedialne kursy biologii online, które obejmują analizę całego zakresu wymagań programowych szkoły średniej. Zawierają też materiały dla olimpijczyków (elementy takie są oznaczone *). Nasz cel jest prosty - dać Ci fundament, na którym po dobrych studiach zbudujesz zawodową karierę wziętego lekarza, wybitnego naukowca lub innego cenionego specjalisty.
Zacznij naukę z nami. Pokażemy Ci, że biologia nie jest nudna, a materiały do nauki są rzeczywiście atrakcyjne! 

Nasze kursy

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

Najlepszy kurs

Maturę zdawałem pierwszy raz w 2016 roku, ale dopiero na początku 2022 roku podjąłem decyzję o zmianie ścieżki i pójściu na medycynę. Potrzebowałem dobrze zdanej biologii i trafienie na ten kurs było najlepszym co mnie mogło przy tym spotkać. Pół roku intensywnej nauki (w liceum nie miałem styczności z rozszerzoną biologią) i otrzymany dzisiaj wynik to 83% przy 95 centylu. To powinno wystarczyć, aby dostać się na wymarzone studia. Dziękuję serdecznie Panie Waldemarze i całemu zespołowi. 🙂

Marcin Jakóbowski

Kurs jest świetny

Kurs jest świetny, zostało w niego włożone wiele pracy i to od razu widać. Wszystko jest zrobione przystępnie i jeśli człowiek się skupi to wiedza sama wchodzi do głowy, choć żeby to utrwalić odpowiednie notatki na pewno w tym pomagają (to jak je robić także jest w kursie). Pytania w mini testach bywają ciężkie dla osoby z zerową wiedzą z biologii na samym początku, ale w miarę nauki człowiek wie coraz więcej i przestają być takie straszne, choć czasami szło się złapać za głowę. Koniec końców kurs naprawdę porządny i jestem ciekawy ile po nim wskóram na maturze. 5 ode mnie

Miłosz Z.

Lekcje super

Lekcje super prowadzone wszystko zgodnie z podstawą programową. Każdy temat jest super opracowany, jasno wytłumaczony. Taki sposób nauki dla mnie jest bardziej efektowny i przyjemniejszy niż czytanie z książki. Super metoda na korki bo zawsze można sobie zatrzymać albo powtórzyć i to w komforcie swojego pokoju. Dodatkowo dużo pieniędzy się zaoszczędza kupując taki pakiet niż chodząc na korki. Polecam cieplutko😇

Paulina

Przewaga dzięki doświadczeniu

Autorzy kursów

Waldemar Lewiński
Jacek Balerstet
Jan Prokop
Najczęściej zadawane pytania

Jak możemy Ci pomóc?

Co znajduje się w kursach?

Podstawą każdego kursu są filmy wideo z wykładami Waldemara Lewińskiego dla liceum czteroletniego. W kursach znajdziesz też m.in. zestawy zadań maturalnych (do wydrukowania), elektroniczne testy (do bieżącego monitorowanie postępów) oraz elektroniczne fiszki. Kursy są podzielone na lekcje (układ treści jest podobny do wiodącego podręcznika).

Czy można sprawdzić kursy przed zakupem?

Oczywiście, nikt nie chce kupować “kota w worku”. Praktycznie w każdym naszym kursie jest jedna otwarta lekcja. Nie musisz nawet zakładać konta, żeby ją zobaczyć. Możesz zacząć np. od kursu: Naukowe podstawy biologii.

Na jak długo wykupuje się dostęp?

Dostępne są subskrypcje na: 1 miesiąc, 3 miesiące i 6 miesięcy. W ramach subskrypcji otrzymuje się dostęp do wszystkich kursów na platformie. Można też wykupić roczny dostęp do pakietów kursów dla: 1 klasy, 2 klasy, 3 klasy i do całości (klasy 1-4). Oferujemy także roczny dostęp do pojedynczych kursów.

Jakie są formy płatności?

Dostępne są płatności online w ramach operatora Stripe (karta płatniczaBLIK, Przelewy24).
Stripe to jedna z największych firm obsługujących płatności internetowe, działa we wszystkich krajach Ameryki Północnej oraz w znacznej części krajów europejskich. My nie przechowujemy danych kart naszych klientów, wszystko bowiem odbywa się przez zewnętrzny system, co czyni to rozwiązanie bezpiecznym dla obu stron transakcji. 

Czy macie materiały dla liceum 3-letniego?

W przypadku wielu działów różnice programowe między liceum 3-letnim i 4-letnim są minimalne i dotyczą głównie układu materiału nauczania. W przypadku znaczących różnic będą one oznaczone przy konkretnej lekcji. Jeśli zaś chodzi o zadania maturalne, przygotowaliśmy je w obu wersjach (oznaczonych: 4L i 3L).

Czy z Wami przygotuję się do Olimpiady?

Tak. Oferujemy materiały dla każdego ucznia szkoły średniej, ale przygotowaliśmy też zagadnienia, a nawet całe lekcje, przeznaczone dla olimpijczyków i innych osób szczególnie zainteresowanych biologią. Oczywiście w tych materiałach zakres wiedzy jest znacznie poszerzony. Nie oferujemy tylko analizy olimpijskich testów.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami
Thank you!