Daga

Metabolizm na maxa - e-podręcznik już jest!

Wiosną tego roku zapowiedzieliśmy nową, całkowicie przebudowaną wersję kursu: Metabolizm dla 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (po szkole podstawowej). Właśnie trwa uaktualnianie wykładów, ale teraz chcemy się skupić na absolutnej nowości. Jest nią autorski, kolorowy e-podręcznik „Metabolizm na maxa 4L” (w formie pdf). To pierwszy i jedyny w Polsce e-podręcznik biochemii przeznaczony do pracy z wykładami zarejestrowanymi na wideo, które można oglądać online. „Metabolizm na maxa 4L” jest podręcznikiem "pełną gębą" - ma aż 130 stron A4 i został podzielony na 17 rozdziałów (w nowej wersji kursu taka będzie liczba wykładów Waldemara Lewińskiego). Rozdziały zawierają plany pracy i bogato ilustrowane opracowania tekstowe lekcji wykładowych. Ostatni rozdział został w całości poświęcony doświadczeniom i składa się z 7 rozbudowanych kart pracy. Co ciekawe i ważne, w naszym e-podręczniku zamieściliśmy też ryciny i polecenia, które należy samodzielnie uzupełnić, wykorzystując wiedzę zdobytą na wykładach. Grafika została dostosowana do poziomu nauczania i uwzględnia wymagania nowego egzaminu maturalnego.

Przykładowe strony z e-podręcznika Metabolizm na maxa 4L

Razem z wykładami, zbiorem dedykowanych zadań maturalnych oraz elektronicznymi testami i fiszkami e-podręcznik tworzy kompleksowy system samodzielnej nauki biochemii w szkole średniej na poziomie rozszerzonym. Nasza formuła pozwala pierwszoklasistom komfortowo uczyć się bardzo, bardzo trudnych zagadnień (nawet bez pomocy nauczyciela!). Uczniom klas starszych pomaga w powtarzaniu i porządkowaniu wiedzy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozwiązywania zadań (nawet tych najtrudniejszych).
Wniosek jest prosty - niezależnie od tego, czy masz lekcje biologii w szkole, czy nie, teraz możesz opanować wymagany materiał w komfortowych dla Ciebie warunkach. Po prostu oglądaj wykłady i utrwalaj wiedzę oraz umiejętności korzystając wydrukowanego e-podręcznika. Zauważ też, że w istocie nie musisz teraz robić notatek!
Teraz możesz zapoznać się z cechami naszego nowego podręcznika bez żadnych zobowiązań. Przygotowaliśmy bowiem plik pdf, który każdy może pobrać i wydrukować. Plik DEMO zawiera wstęp i dwie pierwsze lekcje (w całości): lekcja 1. Zaczynamy biochemię oraz lekcja 2. Enzymy i kataliza enzymatyczna. Plik możesz ściągnąć stąd.
Zapraszamy do korzystania z całej oferty naszych kursów (w tym także e-podręczników) do nauki biologii online. Oferujemy aż 28 kursów, których zawartość odpowiada całej podstawie programowej biologii dla zakresu rozszerzonego (krótko: całe liceum). Kursy można nabywać pojedynczo, ale szczególnie polecamy pakiety (wszystkie zagadnienia: Teraz Biologia 1-4 lub pakiety do poszczególnych klas). Te ostatnie są superekonomicznym sposobem na zdalną naukę "w najlepszej klasie o profilu biologiczno-chemicznym" w Polsce.
Na koniec - pełna wersja e-podręcznika "Metabolizm na maxa 4L" jest już dostępna!