Jan 9 / Teraz Wiedza

Nowości na stronie - cz. C: nowe zadania

[edit: 24.01. - właśnie dodaliśmy arkusz z kluczem odpowiedzi: Genetyka cz. I (zawiera 15 zadań maturalnych za 42 punkty!]
Dzień dobry,

Mamy już styczeń, a więc wypadałoby przedstawić kolejne nowości, które pojawiły się w kursie: Analiza i rozwiązywanie zadań i które zapewne szczególnie zainteresują osoby zdające maturę w formule 2023 w tym roku.
Zatem krótko: dzisiaj opublikowaliśmy bardzo mocno zmieniony arkusz matury próbnej z biologii nr 3 (20 zadań) wraz z rozbudowanym kluczem odpowiedzi. Są to zadania autorskie Pani T. Borowskiej i Pana J. Prokopa oraz arkusz 16 zadań z zakresu anatomii i fizjologii człowieka cz. 3 (układy: nerwowy, hormonalny i rozrodczy). Dodajmy też, że dwa dni temu pojawił się poprawiony arkusz matury próbnej z biologii nr 6 (19 zadań) wraz z rozbudowanym kluczem odpowiedzi. W składzie są już arkusze zadań z genetyki i biotechnologii (pojawią się pod koniec stycznia).
Na koniec pochwalimy się jeszcze tym, że interaktywne spisy treści klipów wideo są już w 15 kursach.

zespół Teraz Wiedza

Specyficzny Sylwester

Pozdrawiamy i podziwiamy waszą żelazną wytrwałość. Dowodem może być sylwestrowa noc - niektóre osoby zrezygnowały z imprezy, siedziały na stronie i walczyły z biologią (szacun - por. poniżej zrzut ekranowy dashboardu z godz. 21).
Cóż - my jesteśmy biologicznymi wariatami, ale fajnie wiedzieć, że nie jesteśmy sami.