Biologia Lewińskiego 2

Pakiet kursów rozszerzonej biologii (cały materiał nauczania klasy 2.)

Co jest w środku

10 kursów biologii

Wykładowo-ćwiczeniowe kursy Lewińskiego zgodne z podstawą programową (materiał jest realizowany krok po kroku).

Cała teoria

83 wciągające, wspaniale ilustrowane wykłady (łącznie 64 godziny). Prowadzi je Waldemar Lewiński!

E-booki

Mamy dla Ciebie także 6 autorskich e-booków (Klasyfikacja organizmów, Prokarionty, Protisty, Grzyby, Rośliny, Fizjologia roślin). Możesz je wydrukować.

Zadania maturalne

10 zbiorów (łącznie 353 zadania maturalne CKE) w postaci plików pdf. W każdym kursie zadania są przydzielone do lekcji, część zaś tworzy sprawdzian zaliczeniowy).

Testy elektroniczne

10 testów zaliczeniowych do bieżącej kontroli twoich postępów w nauce (łącznie 277 zadań). Wynik otrzymujesz zaraz po rozwiązaniu.

Dostęp na rok

Masz 12 miesięcy na komfortową i skuteczną realizację całego materiału dla drugiej klasy.
Bez korepetycji!
Drag to resize

Zdecydowanie warto

Żałuję, że dopiero w klasie maturalnej wykupiłam subskrypcję. Materiał opracowany jest niezwykle wnikliwie, szczegółowo, krok po kroku. Wszystko, co w szkole zostało zrobione ” po łebkach” tutaj jest rozłożone na czynniki pierwsze. Wiedza podana w przystępny sposób, ale co ważniejsze- bardzo ciekawie. Nie mogę się doczekać kolejnej lekcji, chłonę wiedza jak gąbka- a to ważne, bo nie odwlekam nauki i powtórek. Podsumowania, testy, informacje zwrotne nad czym muszę jeszcze popracować, ZADANIA POD MATURĘ mnie „kupiły”, ich wartość jest nieoceniona. Polecam każdemu, im szybciej, tym lepiej. 

Aleksandra P.

Polecam serdecznie

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Myślałam, że przyda mi się do samych powtórek maturalnych, ale będąc teraz w drugiej klasie służy mi nawet jako baza do uczenia się nowych tematów 🙂 Jak dla mnie strzał w dziesiątkę!

Magdalena

*****

W obecnie panującej sytuacji jest to najlepsza opcja z dostępnych korepetycji na rynku. Lekcje są wytłumaczone w bardzo przystępnej formie. Zagadnienia są zobrazowane poprzez doskonałe grafiki, których nie znajdziemy w podręcznikach. To plus profesjonalny komentarz pozwala lepiej zrozumieć na czym polega biologia. Gorąco polecam dla każdego kto ma zaległości i chciałby je szybko nadrobić.

Popielu

Kursy w PAKIECIE

Klasa 2

Zestaw kursów biologii Lewińskiego na poziomie rozszerzonym
\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards