Biologia Lewińskiego 3

Pakiet kursów rozszerzonej biologii (cały materiał nauczania klasy 3.)

Co jest w środku

10 kursów biologii

Wykładowo-ćwiczeniowe kursy Lewińskiego zgodne z podstawą programową (materiał jest realizowany krok po kroku).

Cała teoria

W kursach znajdziesz 54 wciągające, wspaniale ilustrowane wykłady (53 godziny). Prowadzi je Waldemar Lewiński!

Elektroniczne testy

Standardowo mamy dla Ciebie także 10 elektronicznych testów zaliczeniowych (łącznie 223 zadania) i 5 rozbudowanych zastawów elektronicznych fiszek.

Zadania maturalne

Do kursów dołączyliśmy 499 zadań maturalnych CKE (pliki pdf). W każdym kursie zadania są przydzielone do lekcji, część zaś tworzy sprawdzian zaliczeniowy).

Współpraca

Masz możliwość dyskutowania w obrębie kursu/lekcji. A może wolisz zapisać się do grupy dyskusyjnej lub założyć własną?

Dostęp na rok

Masz 12 miesięcy na komfortową i skuteczną realizację całego materiału dla trzeciej klasy.
Bez korepetycji!
Drag to resize

Fantastyczne wykłady

Wszystko opisane jasno, klarownie, STARANNIE. Animacje pomagają w zrozumieniu zagadnień, testy pozwalają na utrwalenie najważniejszych rzeczy. Cudowna podstawa do nauki, z chęcią zasiadam do kolejnych tematów. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie kursów, to naprawdę nieocenione źródło wiedzy.

Magda K.

Polecam

Najlepsza strona do nauki biologii. Filmiki są rewelacyjnie nagrane, a przede wszystkim omówiono w sposób zrozumiały. Uwielbiam się uczyć i po każdej lekcji już wszystko umiem, a postępy zauważyłam rozwiązując testy CKE. Mówiąc krótko: jeśli ktoś chce nauczyć się biologii a nie wkuwać to w 100% polecam ten kurs! 🙂

Sylwia D.

Najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Kurs autorstwa Pana Lewińskiego i innych współautorów jest najlepszym kursem obecnie dostępnym w internecie. Lekcje online są ułożone w sposób bardzo przejrzysty i skrupulatny. Większość trudniejszych zagadnień, odwołujących się do skompilowanych mechanizmów biologicznych, pojawia się w zadaniach maturalnych. Kurs jest dowodem na to, że biologię, oprócz przyswojenia pamięciowego, przede wszystkim należy zrozumieć. Cena jest niska w porównaniu z innymi kursami dostępnymi w internecie.

Kamil Nikel

Kursy w PAKIECIE

Klasa 3

Zestaw kursów biologii Lewińskiego na poziomie rozszerzonym