Biologia Lewińskiego 1-4

Pakiet kursów biologii rozszerzonej do wszystkich klas szkoły średniej

Co jest w środku

30 kursów biologii

Wykładowo-ćwiczeniowe kursy Lewińskiego zgodne z podstawą programową (materiał jest realizowany krok po kroku).

Cała teoria

W kursach znajdziesz łącznie ponad 200 multimedialnych, wspaniale ilustrowanych wykładów. Prowadzi je Waldemar Lewiński!

Masa "przydasi"

Są to m.in. kursy ćwiczeniowe wręcz nadziane zadaniami maturalnymi (głównie autorskimi). Ponadto w kursach mamy testy elektroniczne (ok. 760 zadań) i fiszki (ok. 800).

Zadania maturalne

Do kursów dołączyliśmy ok. 1650 zadań maturalnych CKE (pliki pdf). Zadania są przydzielone do lekcji, część tworzy sprawdziany na zaliczenie). Do tego arkusze matur próbnych (autorskie).

Olimpiada

Do wykładów "regularnych" dodaliśmy wykłady/treści przeznaczone dla osób szczególnie zainteresowanych, w tym olimpijczyków (materiały te są oznaczone *).

Liceum 3-letnie?

Różnice programowe sygnalizujemy w lekcjach, w sekcji: Zanim zaczniesz. Jeśli chodzi o zadania maturalne - masz dyspozycji dwie wersje (4L i 3L).
Drag to resize

Z całego serca polecam!

Pan Waldemar wraz z zespołem dokonał niemożliwego. Udało im się ująć całą licealną biologię w naprawdę atrakcyjnej, przystępnej formie jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom wiedzy. Dzięki dogłębnym analizom zjawisk i mechanizmów „krok po kroku” naprawdę można zrozumieć biologię, a wiedza tu zdobyta przyda się nie tylko na maturze.

Jakub

Jestem zachwycona

Dzięki platformie Teraz Wiedza moja nauka biologii weszła na całkowicie inny poziom. Mój korepetytor jest bardzo zdziwiony, że przerobiłam tak dużo materiału w krótkim czasie i bez problemu zrozumiałam tak trudne zagadnienia, które mnie osobiście, dzięki nauce z platformą nie wydają się ani trochę problematyczne.
Dzięki wykładom Pana Lewińskiego przyswajam wiedzę kilka razy szybciej niż przy nauce wyłącznie z książek. (...) Szkoda, że do tej pory nie powstała żadna platforma na podobnym poziomie dla uczniów przygotowujących się do matury z chemii – a sprawdzałam ich wiele.

Ola

Polecam

Jestem w klasie maturalnej i niedawno wykupiłam cały pakiet na teraz wiedza i jestem zachwycona. Filmiki dopracowane w najmniejszym szczególe, zachęcają do nauki. Wykupienie subskrypcji będzie idealne dla kogoś kogo frustrują nieścisłości w książce i informacje, które nie tworzą jednej całości. Wszystko spójnie wytłumaczone z estetycznymi grafikami. Warte wydanych pieniędzy. 🙂

Julia Kwiatkowska

Kursy w pakiecie

Klasy 1-4

Wszystkie kursy biologii Lewińskiego na poziomie rozszerzonym
\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards