KLASA 4. KURS NR 2.

Biotechnologia

Procesy biologiczne w skali przemysłowej. Klasa 4.
Write your awesome label here.

Wykłady

5 godzin

Lekcje

5 wykładowych

Zadania

39 maturalnych

Ważne cechy kursu

Omawiane treści

Biotechnologia jako interdyscyplinarna dziedzina wiedzy służąca potrzebom człowieka (z podziałem na klasyczną i współczesną). Klonowanie organizmów i analiza technik inżynierii genetycznej. Przykłady wykorzystania biotechnologii w naukach podstawowych, w przemyśle, ochronie środowiska, wymiarze sprawiedliwości i w medycynie.

Poziom trudności

Od II do III (w umownej skali trzystopniowej).

Dodatkowo

Panel: Dyskusja online dla tego kursu.

Pomocne

Niedawno zaczęłam kurs. Długo się nad nim zastanawiałam, ale teraz nie żałuję wyboru. Nauka wciąga, wykłady są bardzo rzetelnie przygotowane i jest dopracowany każdy szczegół! Szczerze polecam!

Anonimowo

Świetne

Świetna pomoc dla uczniów w liceum.

grzegorz333

Świetne

Świetne kursy obejmujące cały materiał. Cena bardzo niska w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami, więc naprawdę warto.

Alicja L.

Write your awesome label here.

Autor

Waldemar Lewiński

Nauczyciel biologii
Nauczyciel (niestety były) oraz autor książek i kursów multimedialnych. Pierwsze sukcesy odnosił jako nauczyciel – jego uczniowie zdobywali indeksy i laury na olimpiadach biologicznych. Później zaczął pisać książki – sprzedano ich kilka milionów (nie tylko podręczników biologii, ale także książek pomocniczych opracowanych w charakterystycznym swobodnym stylu). Całkowicie „porzucił papier” i od kilkunastu lat przygotowuje dynamiczne, multimedialne kursy biologii online. Zadeklarowany zwolennik rowerów, od niedawna także górskich.