KLASA 2. KURS NR 6.

Tkanki

Tkanki roślinne i zwierzęce.
Write your awesome label here.

 Lekcje

11 multimedialnych

Wykłady

7 godzin

Zadania

45 maturalnych

Testy

15 i 17 pytań (na zaliczenie)

Wybrane cechy kursu

Omawiane treści

Cechy układów tkankowych u roślin i zwierząt. Budowa i funkcje tkanek roślinnych (z podziałem na twórcze i stałe) oraz tkanek zwierzęcych (z podziałem na tkankę nabłonkową, łączną, mięśniową i nerwową). Połączenia międzykomórkowe u roślin i zwierząt tkankowych.

Cechy, które nas wyróżniają

  • Prawie 200 profesjonalnych mikrofotografii i rysunków wszystkich tkanek roślinnych oraz zwierzęcych (często grafiki porównawcze).
  • Wizualizacje modeli 3D (np. połączeń międzykomórkowych i motoneuronów).
  • Interaktywne wideo (podział treści).
  • Panel: Dyskusja online dla tego kursu.

Polecam

Kurs wykupiłam w ramach przygotowań do matury. Po tygodniu wykupiłam dostęp do wszystkich kursów. Nie boję się już o wynik na maturze

Patrycja

Polecam

W końcu mi to ktoś porządnie wytłumaczył. Polecam

Łukasz

Super

No jest super! Polubiłam biologię

Asia D.

Write your awesome label here.

Autor

Waldemar Lewiński

Nauczyciel biologii
Nauczyciel (niestety były) oraz autor książek i kursów multimedialnych. Pierwsze sukcesy odnosił jako nauczyciel – jego uczniowie zdobywali indeksy i laury na olimpiadach biologicznych. Później zaczął pisać książki – sprzedano ich kilka milionów (nie tylko podręczników biologii, ale także książek pomocniczych opracowanych w charakterystycznym swobodnym stylu). Całkowicie „porzucił papier” i od kilkunastu lat przygotowuje dynamiczne, multimedialne kursy biologii online. Zadeklarowany zwolennik rowerów, od niedawna także górskich.