6 miesięcy

Dostęp do wszystkich kursów z biologii na pół roku

Co jest w środku

Multimedialna biologia

Wykorzystaj 30 profesjonalnych kursów biologii, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zbuduj fundament przyszłej kariery.

Wykłady

Przygotowaliśmy 200 lekcji zawierających wspaniale ilustrowane wykłady. Z pasją prowadzi je Waldemar Lewiński!

Zadania maturalne

1900 zadań maturalnych CKE i naszych podzieliliśmy na lekcje i sprawdziany. Możesz więc doskonalić kluczowe umiejętności.

Współpraca

Masz możliwość dyskutowania w obrębie kursu/lekcji. A może wolisz zapisać się do grupy dyskusyjnej lub założyć własną?

Mnóstwo tzw. przydasi

Przygotowaliśmy dla Ciebie także elektroniczne testy (800 zadań), fiszki, a nawet e-booki. Możesz je wykorzystać do skuteczniejszej nauki.

Komfort i skuteczność

Subskrypcja 6-miesięczna daje Ci możliwość metodycznego szlifowania egzaminacyjnej (maturalnej) formy. Satysfakcja gwarantowana!
Drag to resize

Bardzo polecam

Kurs lepszy niż niejedne korepetycje, zawsze można odtworzyć lekcje w domu, zatrzymać, słuchać w każdym momencie. Idealna opcja dla osób, które nie chcą chodzić na korepetycje albo są typowymi wzrokowcami i potrzebują kilka razy coś zobaczyć, żeby to utrwalić. Część merytoryczna po prostu nie do skomentowania, wiedza prowadzącego ogromna.

Natalia K.

Warto w to zainwestować!

Polecam wszystkim serdecznie! Naprawdę jest to lepsze niż lekcje biologii w szkole. O wiele więcej zapamiętuje, wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Uwielbiam ten kurs i bardzo się cieszę, że trafiłam na niego akurat rok przed maturą 🙂

Wiktoria Bugieda

*****

Bardzo polecam ten kurs osobom, które potrzebują dodatkowej powtórki po lekcjach w szkole lub tym, które przygotowują się do poprawy matury. Wszystkie zagadnienia są wytłumaczone w możliwie najprostszy sposób, nie brakuje również żartów rozluźniających „atmosferę”. Pan Waldemar ma niesamowity dar do przekazywania wiedzy, ponieważ mimo tego, że jest to kurs internetowy, gdzie nie ma kontaktu z drugą osobą odnosi się wrażenie jakby zagadnienie było tłumaczone „właśnie Tobie”. 

Wiktoria

6 miesięcy

Dostęp do wszystkich kursów na pół roku
\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards