6 miesięcy

Odnawialny dostęp do wszystkich kursów.

Co jest w środku

Multimedialna biologia

Wykorzystaj 31 profesjonalnie przygotowanych kursów biologii, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wciągające wykłady

Proponujemy Ci prawie 200 wspaniale ilustrowanych wykładów do lekcji. Z pasją prowadzi je Waldemar Lewiński!

Doświadczeni autorzy

Nasi autorzy są ekspertami, którzy wykonują świetną nauczycielską robotę. Tworzą bardzo przyjazną atmosferę nauki umiejętnie przekazując wiedzę z biologii.

Ogromna liczba zadań

Prawie 3000 zadań maturalnych CKE i naszych (w tym 900 w wersji elektronicznej). Są logicznie przydzielone do lekcji i tworzą zaliczenia kursów.

Zwięzłe podsumowania

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na całe wykłady skorzystaj ze zwięzłych podsumowań (to tzw. SHORTy). Ma je większość naszych lekcji.

Płatność co pół roku

Wygodne automatyczne płatności. Jeśli jednak 6 miesięcy nauki z nami Ci wystarczy, po prostu wyłącz automatyczne odnawianie subskrypcji. 
Drag to resize

Warto w to zainwestować!

Polecam wszystkim serdecznie! Naprawdę jest to lepsze niż lekcje biologii w szkole. O wiele więcej zapamiętuje, wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Uwielbiam ten kurs i bardzo się cieszę, że trafiłam na niego akurat rok przed maturą 🙂

Wiktoria Bugieda

Polecam

Z pewnością z czystym sumieniem polecę Państwa kurs dalej przy najbliższej okazji. Ktokolwiek by tutaj nie trafił, jest w bardzo dobrych rękach. Z takim startem pozostaje już tylko znalezienie własnych chęci do działania i sukces jest gwarantowany.
Sama chętnie jeszcze do niego wrócę, jeśli zajdzie u mnie taka potrzeba :)

Diana M.

Bardzo polecam

Kurs lepszy niż niejedne korepetycje, zawsze można odtworzyć lekcje w domu, zatrzymać, słuchać w każdym momencie. Idealna opcja dla osób, które nie chcą chodzić na korepetycje albo są typowymi wzrokowcami i potrzebują kilka razy coś zobaczyć, żeby to utrwalić. Część merytoryczna po prostu nie do skomentowania, wiedza prowadzącego ogromna.

Natalia K.

6 miesięcy 

Dostęp do wszystkich materiałów.